2020 F2 Section One Girls Swimming Championships
                                    Results

Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims
===============================================================================
Preliminaries
  1 Clarkstown                                                   1:49.80
     1) Arciniegas, Laura FR            2) Arciniegas, Francesca SR
     3) Budnik, Isabella 8              4) Taragano, Ellie M SO
  2 Sleepy-Hastings-Edgemont-Irvin                               1:51.70
     1) Peng, Natalie N JR              2) Millet, Florence JR
     3) Jadot, Manon V 8                4) Hoesterey, Kate A JR
  3 Ossining                                                     1:51.93
     1) Mora-Castillo, Isabella JR      2) McIntyre, Savannah JR
     3) Alexander, Sinceraty D SR       4) Rocco, Emily SR
  4 Scarsdale                                                    1:52.62
     1) Pabby, Anya SR                  2) Lee, Megan SR
     3) Jiang, Joy SR                   4) Eforo, Danielle SR
     5) Kassabian, Claire JR            6) Gurden, Abigail SO
     7) Wu, Serena FR                   8) Hu, Amy SR
  5 John Jay Cross River                                         1:52.70
     1) Edwards, Madison SR             2) Ehnes, Symantha A SR
     3) Lind, Olivia J SR               4) Tan, Marisol N SO
  6 Horace Greeley                                               1:53.26
     1) Zhu, Emma K JR                  2) Nadecki, Grace K JR
     3) Wohl, Katharine A SR            4) Byrne, Kelly P SO
     5) Andrews, Olivia A JR            6) Raath, Ella SR
     7) Sun, Julia SO                   8) Cornish, Kristin A SR
  7 Lakeland-Panas                                               1:53.94
     1) MacDonald, Kate JR              2) MacDonald, Laura SO
     3) Nikolic, Enza A JR              4) Leonard, Delaney JR
  8 White Plains                                                 1:54.89
     1) Ha, Kara FR                     2) Casellas, Krystin FR
     3) Iannetta, Ava L SR              4) Reyna, Alexa FR
     5) Reyna, Salma JR                 6) DiMarco, AnnaLynn SR
     7) Becerra, Taryn SO               8)
-------------------------------------------------------------------------
  9 Briarcliff-Pville-Valh-WLake                                 1:55.14
     1) Naughton, Kiera FR              2) Gerosa, Nicole SO
     3) Kung, Annabelle D SO            4) Arnold, Lauren R SR
 10 Tappan Zee                                                   1:55.29
     1) Carolan, Emma M SR              2) Fenton, Sophia FR
     3) Dixon, Mati SO                  4) Bao, Lani 7
 11 Suffern                                                      1:55.89
     1) Skoglund, Kyra P FR             2) Macrobbie, Morgan A JR
     3) Ramirez, Gaea I FR              4) Hirsch, Molly SO
 12 Our Lady of Lourdes                                          1:57.76
     1) Napoli, Julia R FR              2) Horgan, Rosemary E FR
     3) Bubel, Valerie M JR             4) Bernhardt, Genevieve T JR
     5) Murray, Gabriella R SR          6) Amone, Bridget JR
 13 Eastchester                                                  1:58.44
     1) Pfeiffer, Alexandra T FR        2) Coughlin, Caroline E SR
     3) Maierle, Lauren 8               4) Sweeney, Klara SR
 14 Ursuline                                                     1:59.30
     1) Sohng, Ella M FR                2) Brawer, Charlotte FR
     3) Camperlengo, Gillian R SR       4) Joyce, Maggie K FR
 15 Rye-Rye Neck-Blind Brook                                     1:59.85
     1) Tiedemann, Julie SR             2) Mackle, Ellie M SR
     3) Bedell, Caitlin M SR            4) Hofmann, Sophia JR
 16 Harrison                                                     2:00.30
     1) Suzuki, Mako FR                 2) Bondikov, Sophia 8
     3) Mejia, Stephanie SR             4) Applebaum, Lilly SR
-------------------------------------------------------------------------
 17 Roy C. Ketcham                                               2:00.69
     1) DiNardo, Phoebe M JR            2) Varon, Sophia JR
     3) Vallamattam, Annie JR           4) Mathews, Abigail G SO
 18 New Rochelle                                                 2:04.41
     1) Jacob, Jaya SO                  2) Yang, Julia JR
     3) Dower, Olivia SR                4) Valerio, Sara 8

Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims
===============================================================================
  1 Budnik, Isabella           8 Clarkstown                      1:52.07
  2 Reyna, Alexa              FR White Plains                    1:53.96
  3 Anderson, Kate E          SO SHEDI                           1:54.20
  4 Dwyer, Grace V            JR Clarkstown                      1:54.75
  5 Condon, Daniella          SO New Rochelle                    1:55.66
  6 Sweeney, Kait A           FR Eastchester                     1:57.69
  7 Ketron, Sara J            SO BPWV                            1:58.22
  8 Crane, Jessica A          FR JohnJayCrossRivr                1:58.65
-------------------------------------------------------------------------
  9 Dixon, Mati               SO Tappan Zee                      1:59.42
 10 Brady, Grace C            SR SHEDI                           2:00.06
 11 Dougherty, Kate           JR Pelham                          2:00.53
 12 Clark, Campbell U         FR Arlington                       2:00.68
 13 Tiedemann, Julie          SR Rye-Neck-BBrook                 2:00.85
 14 Rocco, Emily              SR Ossining                        2:01.16
 15 Gutierrez, Lucianna        8 Eastchester                     2:01.79
 16 Gennarelli, Maichina      FR Yonkers                         2:02.19
-------------------------------------------------------------------------
 17 Dennis, Kailee            FR Suffern                         2:02.67
 18 Bazinet, Julia M          SO Bronxville-Tuck                 2:03.73
-------------------------------------------------------------------------
 19 Jadot, Manon V             8 SHEDI                           2:04.56
 20 Lee, Jasmine K            SO Clarkstown                      2:04.94
 21 Hricay, Grace             FR White Plains                    2:06.08
 22 Melnick, Hannah D         SO BPWV                            2:06.28
 23 Solomon, Mirabel          FR BPWV                            2:10.08

Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims
===============================================================================
  1 Arciniegas, Francesca     SR Clarkstown                      2:05.13
  2 Lee, Megan                SR Scarsdale                       2:08.28
  3 Peng, Natalie N           JR SHEDI                           2:09.04
  4 Jiang, Joy                SR Scarsdale                       2:09.93
  5 Camperlengo, Gillian R    SR Ursuline                        2:10.33
  6 Wang, Cindy               SO Pelham                          2:10.73
  7 Taragano, Ellie M         SO Clarkstown                      2:11.08
  8 Maierle, Lauren            8 Eastchester                     2:11.11
-------------------------------------------------------------------------
  9 Arnold, Lauren R          SR BPWV                            2:11.44
 10 Brawer, Charlotte         FR Ursuline                        2:12.60
 11 Bondikov, Sophia           8 Harrison                        2:14.23
 12 Millet, Florence          JR SHEDI                           2:14.34
 13 Edwards, Madison          SR JohnJayCrossRivr                2:14.85
 14 Pfeiffer, Alexandra T     FR Eastchester                     2:15.72
 15 Mackle, Ellie M           SR Rye-Neck-BBrook                 2:16.46
 16 Varon, Sophia             JR Roy C. Ketcham                  2:18.02
-------------------------------------------------------------------------
 17 Nikolic, Enza A           JR Lakeland-Panas                  2:19.69
 18 Ramirez, Nicole           SR Byram Hills                     2:19.80
-------------------------------------------------------------------------
 19 Bachmann, Rachele         SO JohnJayCrossRivr                2:20.25
 20 McIntyre, Savannah        JR Ossining                        2:21.05
 21 Penn, Haley J             FR Greeley                         2:21.51
 22 Chenski, Emma S           JR Arlington                       2:23.45
 23 Ramirez, Gaea I           FR Suffern                         2:24.22
 24 O'Neill, Jade R           FR Clarkstown                      2:27.06

Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims
===============================================================================
  1 Leonard, Delaney          JR Lakeland-Panas                    23.58
  2 Taylor, Jaelynn           SO New Rochelle                      23.95
  3 Tan, Marisol N            SO JohnJayCrossRivr                  24.68
  4 Geelen, Lente             JR Rye-Neck-BBrook                   24.72
  5 Iannetta, Ava L           SR White Plains                      25.11
  6 Bao, Lani                  7 Tappan Zee                        25.26
  7 Casellas, Krystin         FR White Plains                      25.32
  8 Byrne, Kelly P            SO Greeley                           25.47
  8 Allan, Lauren             JR SHEDI                             25.47
Swim-Off Required -------------------------------------------------------
 10 Hoesterey, Kate A         JR SHEDI                             25.50
 11 Hirsch, Molly             SO Suffern                           25.72
 12 Barbosa, Jordan M         JR North Rockland                    25.73
 13 Mayerhauser, Leah E       JR Arlington                         25.79
 14 Bernhardt, Genevieve T    JR O-L-Lourdes                       25.81
 15 Nadecki, Grace K          JR Greeley                           25.88
 16 Raath, Ella               SR Greeley                           25.90
-------------------------------------------------------------------------
 17 Sims, Caitlin             FR SHEDI                             26.08
 18 Roman, Kamila             JR Mamaroneck                        26.13
-------------------------------------------------------------------------
 19 Lien, Zoe H               SO Rye-Neck-BBrook                   26.16
 20 Winters, Kenna            JR Mamaroneck                        26.18
 21 Schubert, Keala           SO Bronxville-Tuck                   26.21
 22 Vallamattam, Annie        JR Roy C. Ketcham                    26.45
 23 Bubel, Valerie M          JR O-L-Lourdes                       26.71
 24 Nicholas, Cayla           JR JohnJayEastFishk                  26.99

Event 5  Girls 1 mtr Diving ** Not Contested Yet **
===============================================================================
     Name                        Year School
===============================================================================
  1  Kugelman, Amy                 JR Tappan Zee                 389.47
  2  Seltzer, Maddie               SR Scarsdale                  297.83
  3  Hricay, Julia                 SR White Plains               286.12
  4  Chalfin, Madison              JR Clarkstown                 278.03
  5  Hill, Yasmin                  SR BPWV                       275.10
  6  Wilkinson, Julia              FR Yorktown                   259.65
  7  Tatarian, Kayla               SO Bronxville-Tuck            246.37
  8  Kasulka, Michelle             SO Greeley                    234.75
  9  Vincent, Brennan              SR Mamaroneck                 234.75
 10  Nix, Ines                     JR JohnJayCrossRivr           234.00
 11  Sundin, Ellie                 SO Mamaroneck                 229.35
 12  Agdern, Sarah                 FR Greeley                    221.55
 13  Geary, Madison                JR JohnJayCrossRivr           212.78
 14  Juenger, Emelyn               JR SHEDI                      210.60
 15  Waldman, Mia                  JR Rye-Neck-BBrook            203.10
 16  DeLucia, Lauren               JR JohnJayCrossRivr           197.33
 17  Lai, Emily                    SO Clarkstown                 186.30
 18  McQuillan, Casey              SO Suffern                    182.77
 19  Kolesar, Kaylee M             SO North Rockland             177.60
 20  Miller, Alyssa                SO Suffern                    171.41
 21  Dsupin, Nina                  FR Mamaroneck                 161.03
 22  Samuels, Casey                FR Greeley                    160.20
 23  Shroba, Kelly                 SR North Rockland             159.53
 24  O'Friel, Charlotte             7 Bronxville-Tuck            132.75

Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims
===============================================================================
  1 Arciniegas, Francesca     SR Clarkstown                        57.08
  2 Leonard, Delaney          JR Lakeland-Panas                    57.33
  3 Kung, Annabelle D         SO BPWV                              57.69
  4 Jiang, Joy                SR Scarsdale                         57.84
  5 Peng, Natalie N           JR SHEDI                             58.12
  6 Pabby, Anya               SR Scarsdale                         59.22
  7 Lind, Olivia J            SR JohnJayCrossRivr                  59.36
  8 Nikolic, Enza A           JR Lakeland-Panas                    59.94
-------------------------------------------------------------------------
  9 Luongo, Maya              SR JohnJayCrossRivr                1:00.03
 10 Arciniegas, Laura         FR Clarkstown                      1:00.15
 11 Stamm, Rosemary           JR Ardsley-Dobbs                   1:00.30
 12 Raath, Ella               SR Greeley                         1:00.36
 13 Wohl, Katharine A         SR Greeley                         1:00.37
 14 Clark, Campbell U         FR Arlington                       1:00.79
 15 Maierle, Lauren            8 Eastchester                     1:00.87
 16 Jadot, Manon V             8 SHEDI                           1:01.17
-------------------------------------------------------------------------
 17 Fenton, Sophia            FR Tappan Zee                      1:01.19
 18 Varon, Sophia             JR Roy C. Ketcham                  1:01.74
-------------------------------------------------------------------------
 19 Abrams, Anna M            SR JohnJayEastFishk                1:02.17
 20 Rocco, Emily              SR Ossining                        1:02.37
 21 Bubel, Valerie M          JR O-L-Lourdes                     1:03.13
 22 Bachmann, Rachele         SO JohnJayCrossRivr                1:03.44
 23 Gomez, Ivonne             SO Ossining                        1:04.08
 24 Petriccione, Melania      FR BPWV                            1:04.43

Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims
===============================================================================
  1 Budnik, Isabella           8 Clarkstown                        52.93
  2 Taylor, Jaelynn           SO New Rochelle                      53.94
  3 Geelen, Lente             JR Rye-Neck-BBrook                   53.95
  4 Tan, Marisol N            SO JohnJayCrossRivr                  54.25
  5 Loveless, MaryKate K      JR Fox Lane                          54.53
  6 Dougherty, Kate           JR Pelham                            55.34
  7 Balachandran, Izzy        JR New Rochelle                      55.37
  8 Brady, Grace C            SR SHEDI                             55.56
-------------------------------------------------------------------------
  9 Ketron, Sara J            SO BPWV                              55.59
 10 Napoli, Julia R           FR O-L-Lourdes                       55.63
 11 Allan, Lauren             JR SHEDI                             55.88
 12 Hoesterey, Kate A         JR SHEDI                             55.99
 13 Kung, Annabelle D         SO BPWV                              56.15
 14 Gomez, Ivonne             SO Ossining                          56.63
 15 MacDonald, Kate           JR Lakeland-Panas                    56.66
 16 Zhu, Emma K               JR Greeley                           56.75
-------------------------------------------------------------------------
 17 Gerosa, Nicole            SO BPWV                              56.82
 18 Lien, Zoe H               SO Rye-Neck-BBrook                   57.15
-------------------------------------------------------------------------
 19 Winthal, Kyla             JR Cro-Hud                           57.84
 20 Barbosa, Jordan M         JR North Rockland                    57.90
 21 Mark, Alexis L            SR Brewster                          58.11
 22 Sims, Caitlin             FR SHEDI                             58.30
 23 Hirsch, Molly             SO Suffern                           58.40
 24 Chenski, Emma S           JR Arlington                         59.58

Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims
===============================================================================
  1 Reyna, Alexa              FR White Plains                    4:59.24
  2 Anderson, Kate E          SO SHEDI                           5:02.42
  3 Arnold, Lauren R          SR BPWV                            5:07.82
  4 Dwyer, Grace V            JR Clarkstown                      5:09.89
  5 Crane, Jessica A          FR JohnJayCrossRivr                5:14.79
  6 Sweeney, Kait A           FR Eastchester                     5:16.54
  7 Gennarelli, Maichina      FR Yonkers                         5:17.00
  8 Dixon, Mati               SO Tappan Zee                      5:18.07
-------------------------------------------------------------------------
  9 Loveless, MaryKate K      JR Fox Lane                        5:18.27
 10 Eforo, Danielle           SR Scarsdale                       5:21.27
 11 Batelli, Brooke           SO Tappan Zee                      5:21.66
 12 Dennis, Kailee            FR Suffern                         5:24.70
 13 Taragano, Ellie M         SO Clarkstown                      5:25.12
 14 Richman, Emma K           SO JohnJayCrossRivr                5:27.73
 15 Gutierrez, Lucianna        8 Eastchester                     5:29.06
 16 Carolan, Emma M           SR Tappan Zee                      5:29.17
-------------------------------------------------------------------------
 17 White, Sienna R           FR Greeley                         5:29.85
 18 Reich, Julia              JR Bronxville-Tuck                 5:30.27
-------------------------------------------------------------------------
 19 Kassabian, Claire         JR Scarsdale                       5:32.34
 20 Bazinet, Julia M          SO Bronxville-Tuck                 5:34.32
 21 Lee, Jasmine K            SO Clarkstown                      5:36.01
 22 Melnick, Hannah D         SO BPWV                            5:38.20
 23 Solomon, Mirabel          FR BPWV                            5:40.15

Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims
===============================================================================
  1 Sleepy-Hastings-Edgemont-Irvin                               1:41.80
     1) Allan, Lauren JR                2) Hoesterey, Kate A JR
     3) Brady, Grace C SR               4) Anderson, Kate E SO
  2 New Rochelle                                                 1:42.37
     1) Taylor, Jaelynn SO              2) Balachandran, Izzy JR
     3) Yang, Julia JR                  4) Condon, Daniella SO
  3 Lakeland-Panas                                               1:42.65
     1) Angerthal, Tatum JR             2) Nikolic, Enza A JR
     3) MacDonald, Kate JR              4) Leonard, Delaney JR
  4 Ossining                                                     1:42.92
     1) Alexander, Sinceraty D SR       2) McIntyre, Savannah JR
     3) Gomez, Ivonne SO                4) Mora-Castillo, Isabella JR
  5 Horace Greeley                                               1:43.28
     1) Nadecki, Grace K JR             2) Sun, Julia SO
     3) Kuduk, Norah SR                 4) Raath, Ella SR
     5) Blakeslee, Kaitlin P SR         6) Slive, Ellie R SO
     7) Wohl, Katharine A SR            8) Cornish, Kristin A SR
  6 Tappan Zee                                                   1:43.87
     1) Bao, Lani 7                     2) Fenton, Sophia FR
     3) Batelli, Brooke SO              4) Carolan, Emma M SR
     5) Dixon, Mati SO                  6) Walsh, Alexondria 8
     7) Cucaj, Ariana JR                8) Cucaj, Hana SR
  7 White Plains                                                 1:44.41
     1) Iannetta, Ava L SR              2) Casellas, Krystin FR
     3) Hricay, Grace FR                4) Reyna, Alexa FR
     5) Reyna, Salma JR                 6) Becerra, Taryn SO
     7) Ha, Kara FR                     8)
  8 John Jay Cross River                                         1:44.57
     1) Luongo, Maya SR                 2) Riolo, Lexi M JR
     3) Bachmann, Rachele SO            4) Crane, Jessica A FR
-------------------------------------------------------------------------
  9 Rye-Rye Neck-Blind Brook                                     1:45.18
     1) Lien, Zoe H SO                  2) Bedell, Caitlin M SR
     3) Tiedemann, Julie SR             4) Geelen, Lente JR
 10 Clarkstown                                                   1:45.19
     1) Arciniegas, Laura FR            2) O'Neill, Jade R FR
     3) Lee, Jasmine K SO               4) Dwyer, Grace V JR
 11 Briarcliff-Pville-Valh-WLake                                 1:45.71
     1) Zorgman, Sunell SO              2) Stemkowski, Sophie FR
     3) Melnick, Hannah D SO            4) Ketron, Sara J SO
 12 Suffern                                                      1:45.97
     1) Macrobbie, Morgan A JR          2) Kempf, Jane M SO
     3) Yurcisin, Sloane N SO           4) Hirsch, Molly SO
 13 Eastchester                                                  1:46.36
     1) Pfeiffer, Alexandra T FR        2) Rapisarda, Claudia 7
     3) Gutierrez, Lucianna 8           4) Sweeney, Kait A FR
 14 Our Lady of Lourdes                                          1:47.39
     1) Napoli, Julia R FR              2) Bernhardt, Genevieve T JR
     3) Horgan, Rosemary E FR           4) Bubel, Valerie M JR
     5) Murray, Gabriella R SR          6) Burlingame, Anastasia SR
 15 Scarsdale                                                    1:47.71
     1) Hu, Amy SR                      2) Kassabian, Claire JR
     3) Gurden, Abigail SO              4) Eforo, Danielle SR
     5) Tuchman, Dylan SR               6) Leroy, Helena SR
     7)                                 8) Wu, Serena FR
 15 Harrison                                                     1:47.71
     1) Applebaum, Lilly SR             2) Appelbaum, Talya SO
     3) Suzuki, Mako FR                 4) Bondikov, Sophia 8
-------------------------------------------------------------------------
 17 North Rockland                                               1:49.40
     1) Barbosa, Jordan M JR            2) Leitner, Alyssa J JR
     3) Villalona, Delaney S SO         4) Latarski, Riley A SR

Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims
===============================================================================
  1 Zhu, Emma K               JR Greeley                           57.94
  2 Arciniegas, Laura         FR Clarkstown                        58.31
  3 Pabby, Anya               SR Scarsdale                         58.57
  4 Condon, Daniella          SO New Rochelle                      58.80
  5 Lind, Olivia J            SR JohnJayCrossRivr                  58.91
  6 Mora-Castillo, Isabella   JR Ossining                          59.38
  7 Edwards, Madison          SR JohnJayCrossRivr                1:00.12
  8 Pfeiffer, Alexandra T     FR Eastchester                     1:00.31
-------------------------------------------------------------------------
  9 Skoglund, Kyra P          FR Suffern                         1:00.42
 10 Carolan, Emma M           SR Tappan Zee                      1:00.47
 11 Byrne, Kelly P            SO Greeley                         1:00.65
 12 Mayerhauser, Leah E       JR Arlington                       1:01.10
 13 Bao, Lani                  7 Tappan Zee                      1:01.31
 14 Wilkinson, Julia          FR Yorktown                        1:01.46
 15 Balachandran, Izzy        JR New Rochelle                    1:01.63
 16 Bernhardt, Genevieve T    JR O-L-Lourdes                     1:02.14
-------------------------------------------------------------------------
 17 Devaney, Sinead           SO Eastchester                     1:02.24
 18 Naughton, Kiera           FR BPWV                            1:02.45
-------------------------------------------------------------------------
 19 Luongo, Maya              SR JohnJayCrossRivr                1:02.96
 20 Callaghan, Anna           SR Greeley                         1:02.99
 21 Napoli, Julia R           FR O-L-Lourdes                     1:03.12
 22 MacDonald, Kate           JR Lakeland-Panas                  1:04.34
 23 Wohl, Katharine A         SR Greeley                         1:05.12
 24 Fourie, Trinity C         SO BPWV                            1:06.15

Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims
===============================================================================
  1 Wang, Cindy               SO Pelham                          1:07.10
  2 Casellas, Krystin         FR White Plains                    1:07.81
  3 Stamm, Rosemary           JR Ardsley-Dobbs                   1:08.73
  4 Lee, Megan                SR Scarsdale                       1:09.19
  5 Bondikov, Sophia           8 Harrison                        1:09.39
  6 Camperlengo, Gillian R    SR Ursuline                        1:09.44
  7 Fenton, Sophia            FR Tappan Zee                      1:09.67
  8 Brawer, Charlotte         FR Ursuline                        1:09.68
-------------------------------------------------------------------------
  9 Millet, Florence          JR SHEDI                           1:09.78
 10 Gurden, Abigail           SO Scarsdale                       1:09.94
 11 Mackle, Ellie M           SR Rye-Neck-BBrook                 1:10.28
 12 Batelli, Brooke           SO Tappan Zee                      1:10.84
 13 Mark, Alexis L            SR Brewster                        1:10.88
 14 Nadecki, Grace K          JR Greeley                         1:11.06
 15 Higgins, Callie           SO Byram Hills                     1:11.41
 16 Gerosa, Nicole            SO BPWV                            1:12.13
-------------------------------------------------------------------------
 17 O'Neill, Jade R           FR Clarkstown                      1:12.26
 18 McIntyre, Savannah        JR Ossining                        1:12.47
-------------------------------------------------------------------------
 19 Ketron, Emily             FR BPWV                            1:12.84
 20 MacDonald, Laura          SO Lakeland-Panas                  1:13.76
 21 Horgan, Rosemary E        FR O-L-Lourdes                     1:13.93
 22 Bilenky, Silvia           FR JohnJayEastFishk                1:13.94
 23 Geld, Josiane             FR Cro-Hud                         1:14.28
 24 Andrews, Olivia A         JR Greeley                         1:15.77

Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims
===============================================================================
  1 Clarkstown                                                   3:33.78
     1) Arciniegas, Francesca SR        2) Budnik, Isabella 8
     3) Taragano, Ellie M SO            4) Dwyer, Grace V JR
  2 Horace Greeley                                               3:40.42
     1) Raath, Ella SR                  2) Wohl, Katharine A SR
     3) Zhu, Emma K JR                  4) Byrne, Kelly P SO
     5) Callaghan, Anna SR              6) Kuduk, Norah SR
     7) White, Sienna R FR              8) Penn, Haley J FR
  3 Sleepy-Hastings-Edgemont-Irvin                               3:42.50
     1) Peng, Natalie N JR              2) Allan, Lauren JR
     3) Brady, Grace C SR               4) Anderson, Kate E SO
  4 Scarsdale                                                    3:42.89
     1) Jiang, Joy SR                   2) Eforo, Danielle SR
     3) Pabby, Anya SR                  4) Lee, Megan SR
     5) Kassabian, Claire JR            6) Gurden, Abigail SO
     7) Wu, Serena FR                   8) Hu, Amy SR
  5 John Jay Cross River                                         3:44.48
     1) Luongo, Maya SR                 2) Edwards, Madison SR
     3) Lind, Olivia J SR               4) Tan, Marisol N SO
  6 Briarcliff-Pville-Valh-WLake                                 3:45.88
     1) Kung, Annabelle D SO            2) Gerosa, Nicole SO
     3) Arnold, Lauren R SR             4) Ketron, Sara J SO
  7 Ossining                                                     3:46.77
     1) Rocco, Emily SR                 2) Gomez, Ivonne SO
     3) Alexander, Sinceraty D SR       4) Mora-Castillo, Isabella JR
  8 Suffern                                                      3:49.16
     1) Dennis, Kailee FR               2) Yurcisin, Sloane N SO
     3) Kempf, Jane M SO                4) Skoglund, Kyra P FR
-------------------------------------------------------------------------
  9 Rye-Rye Neck-Blind Brook                                     3:49.72
     1) Lien, Zoe H SO                  2) Bedell, Caitlin M SR
     3) Tiedemann, Julie SR             4) Geelen, Lente JR
 10 New Rochelle                                                 3:52.40
     1) Taylor, Jaelynn SO              2) Balachandran, Izzy JR
     3) Yang, Julia JR                  4) Condon, Daniella SO
 11 Eastchester                                                  3:53.91
     1) Maierle, Lauren 8               2) Sweeney, Klara SR
     3) Gutierrez, Lucianna 8           4) Sweeney, Kait A FR
 12 Tappan Zee                                                   3:55.16
     1) Dixon, Mati SO                  2) Walsh, Alexondria 8
     3) Cucaj, Ariana JR                4) Batelli, Brooke SO
     5) Carolan, Emma M SR              6) Fenton, Sophia FR
     7) Mc Laughlin, Arden 8            8) Bao, Lani 7
 13 Arlington                                                    3:57.78
     1) Chenski, Emma S JR              2) Clark, Campbell U FR
     3) Nemeth, Ava FR                  4) Mayerhauser, Leah E JR
 14 Harrison                                                     3:58.14
     1) Suzuki, Riko 7                  2) Rube, Katie JR
     3) Appelbaum, Talya SO             4) Suzuki, Mako FR
 15 Yonkers                                                      4:01.11
     1) Gennarelli, Gianna SO           2) Salazar, Emily A FR
     3) DelCastillo, Elina 8            4) Gennarelli, Maichina FR
     5) May, Arianna L SO               6) Sarkar, Sneha JR
 16 North Rockland                                               4:04.09
     1) Barbosa, Jordan M JR            2) Leitner, Alyssa J JR
     3) Villalona, Delaney S SO         4) Latarski, Riley A SR
-------------------------------------------------------------------------
 17 Ursuline                                                     4:17.80
     1) Joyce, Maggie K FR              2) Mallon, Faith E SR
     3) McClafferty, Mia K SO           4) Sohng, Ella M FR
 18 Our Lady of Lourdes                                          4:27.04
     1) Murray, Gabriella R SR          2) Amone, Bridget JR
     3) Burlingame, Anastasia SR        4) Horgan, Rosemary E FR
     5) Thorn, Katherine SR             6)